громада

Комсомольці проти бізнесмена за дорогою

Опубліковано у

На шпальтах всеукраїнської газети "ЛИЦА" опубліковано статтю, щодо подій навколо виділеної земельної ділянки у Магдалинівці.
Повний текст цієї статті російською мовою: читати статтю .

Послідовники Штефана


Цікаву інформацію про корупцію сред вчителів Магдалинівської середньої загальноосвітньої школи опубліковано у коментарях до раніше опублікованної статті про зловживання службовим становищем керівником районного відділу освіти Штефаном А.Г.
Читайте коментар із заголовком "Послідовники Штефана" .
Жаль, що згуртованності батьків учнів не вистачає аби відкрито виступити у бородьбу зі зловживаннями у школі.
Добре, що хоч і не названий голос, але публічно прозвучав.
Чи приєднаються до нього інші голоси?

9 травня - День перемоги у Магдалинівці


9 - го травня ми святкуємо День Перемоги. Це свято є досить звичним для нас, але для солдатів - це день, коли на Землі відновився мир. Але ж якою ціною! Ціною покалічених життів, доль та душ.
Тому в переддень Великої Перемоги, а саме восьмого травня ми, громадяни України, Росії, Білорусії та інших країн пострадянського простору збираємося разом, аби вшанувати пам'ять загиблих воїнів та подякувати ветеранам, які мужньо боронили нашу країну від фашистів.

Поливанівська оцінка, або Прояв безпринципності й нерозсудливості

Опубліковано у

Як би не вдосконавлювалася система української шкільної освіти, в ній завжди головну роль будуть грати людські взаємини. І ніякою інструкцією або циркуляром неможливо передбачити, як вони складуться в конкретному навчальному закладі. Але ж від цього залежить не тільки виховання та навчання підростаючого покоління, але й професійний ріст, відношення педагога до інституту народної освіти та його майбутнє.

Громада проти влади

Опубліковано у

Оскільки влада це не що інше як форма самоорганізації суспільства, а чиновництво - члени і представники громади у владі. Оскільки на Магдалинівщині є прецеденти, коли чиновники ігнорують інтереси громади і громада відстоює свої права, вирішено створити окремий розділ сайту "Громада проти влади" щоб інформувати громаду Магдалинівщини, підтримати її інтерес у боротьбі за відстоювання власних прав. Цей крок відповідає меті створення цого сайту - підвищення рівня соціальної та громадської активності жителів регіону.

Магдалинівка та її закутки


У Магдалинівці не так вже і багато дивних і невідомих місць, які б привертали до себе увагу. Озерніться довкола. Про що, з того що вас оточує, можна сказати terra incognita? Що потурбує вашу уяву? Що довкола вас, залишається незаміченим довгі роки, нікому непотрібним, недоглянутим, величезним, фундаментальним, фалічним?
В Магдалинівці є таке місце. Воно і вам відоме. Воно на виду.

Чи давно ви були в нашому музеї?


Відповідаючи на власне питання можу сказати, що я був досить давно - років …надцять тому! По цій причині вирішив завітати до Магдалинівського музею, та розповісти вам багато цікавого про мій візит.

У День народження Магдалинівка отримала власний конверт


27 вересня у нашому селищі, що було засновано у 1778 році відставним секунд-майором Андрієм Магденком, святкувався 230-річний ювілей. У святі про яке ми вже писали взяли участь не тільки мешканці та народні майстри селища, але і підприємства та установи, що організували справжню виставку своїх найкращих виробів.

Комунальне господарство. Господарство? Комунальне?


Комунгосп. Якщо уважно проаналізуємо слово, то виявимо, що слово "комунгосп" походить від слова "комуна" та слів "господарство", "господар", "господарювати". Так як комуна – це вже історія, пережитки минулого, а гарного господарювання комуністи (ті, що в комуні) не домоглися, то й виходить, що слово це втратило своє початкове значення і сенс.

День селища


Щорічно до дня визволення від фашистів у Магдалинівці проводится День Селища.
Цього року свято почалося з традиційного мітингу коло Меморіалу загиблим воїнам та продовжилося святкуванням на стадіоні "Колос" з виставками народних умільців, спортивними змаганнями, концертною програмою Дніпропетровських артистів та закінчилося святковим феєрверком.

Syndicate content