Все подробности независимый адвокат по уголовным делам на сайте.

Зелений туризм

Матеріали присвячені розвитку зеленого екологічного туризму у магдлинівськомі регіоні.

Чи давно ви були в нашому музеї?


Відповідаючи на власне питання можу сказати, що я був досить давно - років …надцять тому! По цій причині вирішив завітати до Магдалинівського музею, та розповісти вам багато цікавого про мій візит.

День селища


Щорічно до дня визволення від фашистів у Магдалинівці проводится День Селища.
Цього року свято почалося з традиційного мітингу коло Меморіалу загиблим воїнам та продовжилося святкуванням на стадіоні "Колос" з виставками народних умільців, спортивними змаганнями, концертною програмою Дніпропетровських артистів та закінчилося святковим феєрверком.

Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні


Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні

  Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні - це всеукраїнська громадська неприбуткова організація яку було засновано 1996 року з метою популяризації відпочинку в українському селі, сприяння розвитку сільської інфраструктури та самозайнятості сільського населення, збереження культурної спадщини та навколишнього середовища України.

Дитячий табір "Веселка" ("Радха") у сезоні 2007 року


11.09.2007 «Кожному дістанеться капелька любові»

Звідки виникла назва ріки Оріль

Опубліковано у

Легенда
Жив колись на Ряшанській горі змій, який кожного року забирав у неволю найкращу дівчину з навколишніх сіл. Одного разу в тих краях поселилася сім'я, в якій були три сини-ковалі та красуня донька. Прийшла черга і до красуні дівчини іти до змія. Не погодилися з цим брати і вирішили боротися зі змієм. Сили були нерівними, але любов до сестри надала їм мужності і сили.
 
Юнаки виграли битву.

Зелений туризм на магдалинівщині

Опубліковано у

Зелений туризм

Сільський зелений туризм - інший спосіб економного відпочинку на природі для жителів міста Дніпропетровськ . З іншого боку, зелений туризм - це добра нагода заробити зайву копійчину підприємливому сільському господарю.

Syndicate content